Je kunt je weer als team inschrijven voor de landelijke, regionale en districtscompetities in het voorjaar van 2018.

Behalve de gebruikelijke onderdelen zijn er ook enkele nieuwe competitievormen – daarover kun je meer lezen in:

https://www.centrecourt.nl/themas/competitie-en-toernooien/competitie-nieuwe-stijl/

De speeldata vind je hier:

https://www.knltb.nl/siteassets/1.-knltb.nl/downloads/tennissers/competitie/voorjaarscompetitie/speeldata-voorjaarscompetitie-2018.pdf

Nadere informatie volgt nog - wil je een team opgeven, mail dan naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

VERDER:  Joke Preesman, Leontine Stok en Xandra Poortvliet willen graag doorgaan met hun damesdubbel team, maar komen nog een 

paar dames tekort om echt als een team in te kunnen schrijven - WIe-o-Wie heeft interesse?  Mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

 

 

 

Ook volgend jaar wordt er (bij voldoende belangstelling) weer een super-gezellig Nieuwjaarstoernooi georganiseerd en wel op het volgende tijdstip:

datum:

      zaterdag 06 januari 2018

speeltijd:

      19.00 uur – 23.00 uur

lokatie:

      “Sportplaza” te Oud-Beijerland (zwembad/tennishal)

   

Inschrijven:  per e-mail aan Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.


De deelnamekosten bedragen € 10,00 per persoon; contant te voldoen voor aanvang - of uiterlijk op de avond van het toernooi.

Dat is inclusief enige snacks en het beschikbaar stellen van wedstrijdballen.

Inschrijven kan tot 20 december door een mail te sturen aan Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Er wordt op 3 banen gespeeld (dus niet op baan-4); tot nu toe 8 aanmeldingen ontvangen

Technische commissie
TV Westmaas

HW Dames (donderdag)

Deelnemers:
 

Westmaas 1             Westmaas 2
Annemiek Schouten   Ria Grolle
Wies Gulden   Greetje Riksman
Els van Werkhoven   Cora Sanders
Jessica van Egmond   Joan Heilbron
Cathy Janvier   Cora Vollebregt
    Hanny Wiltenburg
     
                 DAMES COMPETITIE 2017 H.W.          
                               
Poule 1               Poule 2              
                               
Binnenmaas-1 - Thea Langerak 06-40551164           Bonaventura-2 - Trea Hubregtse 06-46605778      
Binnenmaas-2 - Nicole Guidotti 06-48121922           Westmaas-2 - Ria Grollé 0186-602279          
TVO-1 - Karin Bijl 06-47029419           TVO-3 - Bets Stam 06-40386195          
Maasdam-1 - Monique Sissing 06-39859076           Numansdorp-1 - Caroline van het Hoofd 06-34498127
Westmaas-1 - Annemiek Schouten 0186-571946       Heijnkensort-1 - Marijke Boone 0186-605233        
Bonaventura-1 - Jeanette van Egmond 078-6743362     Klaaswaal 1 - Anita van der Wal  0186-573052    
TVO-2 - Elly van den Boogaart 06-52649580     TVO-4 - Iny den Boer 0186-614837        
                               
                               
                               
  6-Apr-17               6-Apr-17            
Westmaas 1 - Maasdam 1 8 - 0     Klaaswaal 1 - TVO 4 6 - 2    
Bonaventura 1 - Binnenmaas 2 3 - 5     Bonaventura 2 - Heijnkensort 1 5 - 3    
Binnenmaas 1 - TVO 2 8 - 0     Numansdorp 1 - TVO3 3 - 5    
                               
                               
  13-Apr-17               13-Apr-17            
TVO 2 - Bonaventura 1 0 - 8     TVO 3 - Bonaventura 2 6 - 2    
Binnenmaas 2 - Westmaas 1 1 - 7     Heijnkensort 1 - Klaaswaal 1 1 - 7    
Maasdam 1 - TVO 1 4 - 4     TVO 4 - Westmaas 2 2 - 6    
                               
                               
  20-Apr-17               20-Apr-17            
TVO 1 - Binnenmaas 2 8 - 0     Westmaas 2 - Heijnkensort 1 4 - 4    
Westmaas 1 - TVO 2 8 - 0     Klaaswaal 1 - TVO 3 6 - 2    
Bonaventura 1 - Binnenmaas 1 2 - 6     Bonaventura 2 - Numansdorp 1 6 - 2    
                               
                               
  4-May-17               4-May-17            
Binnenmaas 1 - Westmaas 1 4 - 4     Numansdorp 1 - Klaaswaal 1 6 - 2    
TVO 2 - TVO 1 0 - 8     TVO 3 - Westmaas 2 2 - 6    
Binnenmaas 2 - Maasdam 1 7 - 1     Heijnkensort 1 - TVO 4 7 - 1    
                               
                               
  11-May-17               11-May-17            
TVO 1 - Binnenmaas 1 2 - 6     Westmaas 2 - Numansdorp 1 5 - 3    
Westmaas 1 - Bonaventura 1 8 - 0     Klaaswaal 1 - Bonaventura 2 4 - 4    
Maasdam 1 - TVO 2 6 - 2     TVO 4 - TVO 3 2 - 6    
                               
                               
  18-May-17               18-May-17            
Bonaventura 1 - TVO 1 1 - 7     Bonaventura 2 - Westmaas 2 3 - 5    
Binnenmaas 1 - Maasdam 1 8 - 0     Numansdorp 1 - TVO 4 5 - 3    
TVO 2 - Binnenmaas 2 4 - 4     TVO 3 - Heijnkensort 1 5 - 3    
        -                      
ALLE TEAMS SPELEN BIJ TV OUD-BEIJERLAND   ALLE TEAMS SPELEN BIJ TV OUD-BEIJERLAND  
  1-Jun-17               1-Jun-17            
TVO 1 - Westmaas 1 3 - 5     Westmaas 2 - Klaaswaal 1 3 - 5    
Binnenmaas 2 - Binnenmaas 1 1 - 7     Heijnkensort 1 - Numansdorp 1 5 - 3    
Maasdam 1 - Bonaventura 1 1 - 7     TVO 4 - Bonaventura 2 0 - 8    
                               

Deelnemers:

Westmaas 1                   Westmaas 2
Jan Visser   Hans Stunnenberg
Black Blekxtoon   Piet de Baat
Ger janse   John van Diggelen
Wim vd Maarel   Willem Stout
Rob Grolle   Laurens Janvier
    Leen Vos
    Hans Hoenders


Ga naar boven
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com